دانلود:: دانلود آهنگ

دانلود ورژن قدیمی و جدید آهنگ خدا چرا عاشق شدم

دانلود آهنگ/ اولین آلبوم تک آهنگ به عنوان "خدا چرا عاشق شدم" به آهنگسازی فریدون خوشنود منتشر شد.فریدون خوشنود،آهنگساز این اثر با اعلام این خبر گفت :تک آهنگ "خدا چرا عاشق شدم" در دهه 50 با صدای محمد وصفی منتشر شد و اکنون با صدای محمد حشتمی روانه بازار شده است.

وی افزود: "خدا چرا عاشق شدم" سه اجرای متفاوت دارد که ترک آن به شیوه پاپ- کلاسیک با تنظیم ناصر چشم آذر و تر ک دوم به شیوه رومانتیک (پیانو و آواز) و تر ک سوم با ریتم هاوس به تنظیم پویا نیک پور ضبط شده است.
این آهنگسازی درباره اینکه چرا یک تک آهنگ را دريك آلبوم مستقل منتشر کرده است،گفت:این اثر یکی از خاطره انگیزه ترین آهنگهایی 40 سال گذشته است و در یک مسابقه میان خوانندگان مطرح آن دوره مقام نخست مردمی را به دست آورد.

وی افزود:نسخه قدیمی این تک آهنگ در دهه 50 به صورت صفحه گرامافون 33 دور منتشر شد.

آهنگسازی آثارعطر مهر،عاشقا سلام- عاشقا درود با صدای علیرضا افتخاری ادامه داد:به یقین این آهنگ هنوز هم برای نسل گذشته خاطره ها خود را دارد و می تواند تبدیل به یکی از خاطره های ماندني برای نسل کنونی شود.
وی در پایان گفت:آلبوم تک آهنگ"خدا چرا عاشق شدم"سومین همکاری من با محمد حشتمی بعد از آلبوم های ماه پنهان و شب نمناک با قطعه معروف :اذان می گویند" به شمار می آید و به زودی آلبوم خونه خورشید را با صدای همین خواننده روانه بازارمی کنم.

در اینجا ترک سوم از این آلبوم(خدا چرا عاشق شدم با ریتم هاوس) به همراه نسخه اصلی آهنگ که زنده یاد محمد وصفی در دهه 50 آنرا اجرا کرده است برای دانلود قرار داده شده است.
برای دانلود روی آهنگها کلیک کنید ویا راست کلیک کرده و save target as را بزنید:


خدا چرا عاشق شدم-محمد حشتمی(89)

کیفیت MP3 128 حجم 5.1Mb

 

خدا چرا عاشق شدم-محمد وصفی(دهه 50)

کیفیت MP3 128 حجم 3.9Mb

 

پسورد : www.mahvizan.com

 (در صورت استفاده از مطالب و آهنگ ها لطفا منبع را ذکر کنید)

 

منبع : مهویزان، به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی – هنری پنج برگ هنر

دانلود آهنگ بازگشت