دانلود:: دانلود آهنگ

دانلود آهنگ های سریال قلب یخی با صدای محسن یگانه

دانلود آهنگ/  تصویر دنیای هنر در اطلاعیه ای ضمن قدردانی و سپاس از استقبال و همراهی مخاطبان سریال قلب یخی، اظهار امیدواری کرد تا تولید و عرضه فصل دوم این سریال در آینده ای بسیار نزدیک انجام شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر (TDH (در این اطلاعیه با تاکید بر حمایت های مردمی از نخستین سریال ویژه شبکه نمایش خانگی کشور که شامل انتقادها، پیشنهادها، نگرانی ها و دلسوزی های بییندگان و دوستداران گرامی این سریال بوده است چنین آمده:
"شرکت تصویر دنیای هنر لازم می داند سر تعظیم در مقابل همه علاقه مندان سریال قلب یخی فرود آورد و با توجه به بازخورد نظرات اقشار مختلف مردم عزیز در سراسر میهن اسلامی، این شرکت مصمم است بر اساس ساعتها فعالیت کارشناسی کارشناسان توزیع و پخش ، تغییراتی را در نحوه عرضه و پخش سراسری سریال قلب یخی اعمال کند و در همین زمینه اضافه شدن کارت جایزه و جوایز ویژه خریداران نیز در حال بررسی است."
اطلاعیه شرکت تصویر دنیای هنر در خاتمه ضمن سپاس مجدد از صبر و متانت مردم عزیز پیرامون مشکلاتی که درنحوه عرضه فصل اول سریال قلب یخی بوجود آمد خاطرنشان ساخته: "اطلاع رسانی در خصوص مراحل مختلف تولید و عرضه فصل دوم سریال قلب یخی مجددا و به زودی آغاز خواهد شد و امیدواریم بتوانیم خدمت ناچیز خود را به مردم خوب و عزیز کشورمان به زودی و با ادامه عرضه سریال قلب یخی ادامه دهیم."
گفتنی است: فصل اول سریال قلب یخی با ارائه قسمت یازدهم ین سریال چندی پیش به پایان رسید. در این بخش داستان حامد (حسین یاری) بر اثر یک اتفاق از چوبه دار نجات پیدا می کند و در راه انتقال به دادسرا توسط گروهی ربوده می شود. از دیگر سو بهار (سامیه لک) در حال عبور ار خیابان با کمال تعجب با چیستا (الناز شاکر دوست) مواجه می شود و در می یابد که وی به قتل نرسیده است.هم زمان با این رویدادها با شیوا (مهراوه شریفی نیا) تماس تلفنی گرفته شده و فرد ناشناسی از او می خواهد تا تلاش کند حامد به آنها بپیوندد در غیر اینصورت...

 

ویژگی سری جدید قلب یخی حضور محسن یگانه به عنوان خواننده تیتراژ و آهنگ های میان این سریال است. شما میتوانید این آهنگ ها را از مهویزان دانلود کنید.
 این آهنگها با فرمت MP3 بوده و به صورت فایل فشرده برای دانلود گذاشته شده است.

برای دانلود روی آهنگ کلیک کنید ویا راست کلیک کرده و save target as را بزنید:


دانلود تیتراژ آغازین سریال "قلب یخی" با صدای "محسن یگانه"
 

کیفیت MP3 128 حجم 2.9Mb

پسورد : www.mahvizan.com

دانلود آهنگ میانی سریال "قلب یخی" با صدای "محسن یگانه" به نام "کاش"
 

کیفیت MP3 128 حجم 1.5Mb

پسورد : www.mahvizan.com

 (در صورت استفاده از مطالب و آهنگ ها لطفا منبع را ذکر کنید)

 با خرید از فروشگاه مهویزان از ما حمایت کنید...

 

 

 

 

منبع : مهویزان

دانلود آهنگ بازگشت